تبلیغات
نقد و بررسی بازی های روز سال 2012

اطلاع از وضعیت فروش بازی ها

قالب وبلاگ

نقد و بررسی بازی های روز سال 2012 - Assassin’s Creed: Revelations
 

Assassin’s Creed: Revelations

نویسنده: مهدی صولتی

 

نگاهی بر داستان Assassin’s Creed: Revelations
 


سخنگوی شرکت Ubisoft در رابطه با کاراکتر های بازی Assassin’s Creed: Revelations اعلام کرد :
ما بر روی تمامی شخصیت های بازی و همچنین شخصیت های قسمت Multiplayer بسیار کار کرده ایم تا جذابیت را به این بازی باز گردانیم.
حال به دو شخصیت اصلی بازی توجه کنید که چگونه روند داستان را پیش میبرند.

Ezio Auditore da Firenze
شخصیت اصلی بازی های Assassin's Creed II, Brotherhood و بازی Assassin’s Creed: Revelations است. در سری های قبل, شخصیت ازیو را در دوران نوجوانی و جوانی کنترل میکردید و در پی گرفتن انتقام خون پدر و برادرانتان بودید. اما در سری جدید, شما به دنبال جنایات بزرگی هستید که در حال اتفاق هستند.
در سری Revelations ازیو برای اولین بار این سوال را از خود میپرسد که طول عمر خود چه کرده؟! کشت و کشتار تمام زندگی اش را فرا گرفته. اما چرا تا به حال برای خود یک خانواده تشکیل نداده؟
در سری Revelations ازیو در نقش سرکرده ی گروه Assassin , در جستجوی هدف و مسیر درست است.
او در جستجوی جد خود برای پیدا کردن یک جواب است. در جستجوی شخصی به نام الطائر!

Altaïr Ibn-La’Ahad
کاراکتر اصلی نسخه ی Assassin's Creed که معما های زیادی را در ذهن بازی باز ها به جای گذاشت.
هنگامی که بازی Assassin’s Creed Bloodlines برای PSP دار ها منتشر شد, اندکی از این معماها حل گشت اما با این وجود هنوز هم این معما ها برای بازی باز ها وجود دارد. از جمله :
زندگی 2 گانه ی وی و اکتشافات احتمالی او از برگ های رمز در Assassin’s Creed II.
در نسخه ی Revelations اطلاعات بیشتری را در حین گیم پلی (منظور هنگام بازی کردن در شخصیت الطائر است) از زندگی وی میفهمیم.
برای اولین بار, این جریانات را به وسیله ی دسموند مایلز کشف نمیکنیم!! بلکه ازیو در طول ماموریت خود به چیز هایی بر خورد میکند که به وسیله ی آن ها میتواند به گذشته بازگردد و خاطرات الطائر را بررسی کند (وای چی بشه این بازی).
یوبیسافت قول داده است تا در پایان بازی, یک تصویر شفاف از آنچه الطائر در قرن های گذشته کشف کرده است را نشان دهد.سرزمین های بازی

در سری جدید بازی اساسینز کرید شهر های ایتالیایی و رم رها شده اند تا بازی باز به شهر های تاریخی و قدیمی تری سفر و سرگذشت اساسینز را از زاویه ی دیگری نگاه کند.

Masyaf
مثل سری اول Assassin's Creed, بازی از شهر ماسیاف شروع میشود. ازیو برای جستجوی رازی که الائر آن را کشف کرده بود به ساختمان های نظامی این شهر میرود در حالی که این ساختمان ها لبریز از سربازان تمپلار ها (واژه ی انگلیسیش بیشتر با آدم ارتباط برقرار میکنه برای همین ترجمش نکردم اما تمپلار معنی کشیش و معبد دار ها رو میده) شده است.
Alexandre Amancio اعلام کرد: ازیو برای پیدا کردن جواب ها به ماسیاف سفر می کنه. اون میخواد کتابخانه رو پیدا کنه (مکان اساسینز کرید 1) تا از ماجراها سر در بیاره. اون توی شهر ماسیاف, همه جا رو برای پیدا کردن سر نخی از الطائر میگرده. سفری علیه زمان (Time).
ازیو در ابتدا نمیتواند جواب سوال ها را به دست آورد اما در انتهای بازی, هنگامی که تکه های گم شده ی جواب ها را به دست آورد, دوباره به ماسیاف باز میگردد.

Constantinople
شاید ازیو حرفه ای ترین اساسین زمان خود باشد, اما او هم در چنین شهر وسیع و گسترده ای بیگانه خواهد بود. اما با تکیه برکمک سایر اساسین ها, ازیو با موقعیت های حساس خطر این شهر که مهد فرهنگی قرن 16 میلادی است آشنا خواهد شد.
Amancio توضیح داد: قسطنطنیه شهر خیلی بزرگیه که دو قاره رو در بر گرفته. یه قسمت اون اروپا و قسمت دیگه ی اون آسیاست.

Cappadocia
کاپادوکیه شهری نیست که تنها با مردم عادی پر شده باشد, این شهر زیر زمینی یک شهر تمپلار نشین است و این به این معنا نیست که این شهر فقط تحت سلطه ی تمپلار هاست, بلکه دشمنان قسم خورده ی ازیو نیز در این شهر وجود دارند.
Amancio ادامه داد : قسمتی از این شهر بر روی زمین قرار دارد اما قسمت محرمانه ی آن در زیر زمین است.

Rhodes
در قرن 16 میلادی, جزیره ی رودز تحت کنترل شوالیه Hospitallers می باشد. کسی که در تمام سطح شهر قلعه ها زیادی ساخته است, درواقه جزیره را درون یک قلعه ی بزرگ قرار داده است.تصاویری از شهرهای بازی

North Port, Imperial district


Masyaf


Constantinople - SkylineConstantinople - Arsenal

Assassin's Creed Revelations به سراغ استانبول میرود

این خیلی سخته که بخوای شهری رو که تا بحال ندیدی رو باز سازی کنی. یوبیسافت هم متوجه شده که اگر تیم سازنده ی Assassin's Creed Revelations بخواد یه شهر کامل (استانبول) رو بازسازی کنه, نیاز به یه سفر به این شهر داره.
برای بازی Assassin's Creed Revelations, اعضای اصلی تولید کننده ی بازی, به شهر استانبول فرستاده شدند (نه به قسطنطنیه) تا تغییرات امروزی را مشاهده کنند.
نما های بصری و صدا های موجود در اطراف را بررسی, و مشاهدات خود را در قالب هزاران عکس ثبت کنند.
تیم Ubisoft توانست تمام اطلاعاتی را که برای فرستادن بازیباز به سال 1511 لازم است را جمع آوری کند

 

() نظراتساعت فلش


Pichak go Up
میهن موبایل - دانلود موبایل،برنامه موبایل،بازی موبایل،تم موبایل،,والپیپر موبایل