تبلیغات
نقد و بررسی بازی های روز سال 2012

اطلاع از وضعیت فروش بازی ها

قالب وبلاگ

نقد و بررسی بازی های روز سال 2012 - خرید پکیج E3 2012 ///دانلود پکیج E3 2012 مطالب قدیمی تر با توضیحات
 

خرید پکیج E3 2012 ///دانلود پکیج E3 2012 مطالب قدیمی تر با توضیحات

نویسنده: مهدی صولتی

 


سلام بر همه بازدیدکنندگان وبلاگ نقد و بررسی بازی های سال 2012
همان طور که قول داده بودیم تصمیم گرفتیم اقدام به عرضه Trailerها و Game Play Trailerها به صورت فیزیکی و بر روی دی‌وی‌دی هایی با کیفیت قابل قبول نماییم. البته نکته مهم در مورد پکیج ما این قضیه است که سعی داریم تنها اطلاعات مورد نیازتان را به شما عرضه کنیم. از این رو در پکیجی که عرضه میکنیم خبری از کنفرانسها نمی‌باشد. با این حال تمامی تریلرها و Stage Demoهای پخش شده در طی کنفرانس‌ها به طور جداگانه در دیسک‌ها موجود است. از سمتی سعی کردیم که از لحاظ کیفیت نیز حداقل در بازی‌های پر طرفدار یک قدم از معمول جلوتر رفته و با وضوح تصویر Full HD اقدام به انتشار تریلرها نماییم.
به طور کلی این پکیج در 3 دی‌وی‌دی با چاپ روی دیسک با کیفیت بالا و همراه با بسته‌بندی شکیل و عرضه میشود. (شامل نزدیک به 8 ساعت ویدیو در قالب 150 فایل) دیسک‌ها شامل تمامی تریلرهای منتشر شده در جریان نمایشگاه بزرگ E3 است و با قیمت مجموع 5 هزار تومان برای دسترسی دوستانی که قادر به دانلود تریلرها نیستند مهیا شده است.


 • جهت خرید این پکیج‌ها میتوانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
  جهت خرید کلیک کنید.

  فرمت ویدیوها تماما MP4 و با کدک AVC-AAC که به راحتی قابل پخش بر روی کامپیوترهای خانگی و کنسول‌های Xbox 360 و PS3 هستند. (و بعضی DVD Player های HD) همچنین دارای حداقل وضوح تصویر HD می‌باشند.

   

  () نظرات  ساعت فلش


  Pichak go Up
  میهن موبایل - دانلود موبایل،برنامه موبایل،بازی موبایل،تم موبایل،,والپیپر موبایل